Dodavatelé

Kanadská společnost Canusa – CPS vyvíjí a vyrábí speciální povlaky určené pro antikorozní ochranu a utěsnění potrubních spojů i dalších povrchů, a to již od roku 1967. Je světovým lídrem ve vývoji a výrobě teplem smršťovacích materiálů používaných pro antikorozní ochranu potrubí, kromě toho vyrábí i další antikorozní a jiné ochranné materiály. Je součástí skupiny Shawcor, která nabízí ohromnou škálu řešení pro ochranu a konstrukci potrubí, kromě jiného od nizozemské společnosti Dhatec, která vyrábí materiály pro ochranu potrubí při skladování, manipulaci a přepravě. Ortodroma výhradně zastupuje obě společnosti od roku 2017, a to v Česku i na Slovensku.


Naše nejoblíbenější antikorozní pásky Serviwrap vyrábí společnost Chase Protective Coatings Ltd. Tento britský výrobce vyrábí i petrolátové bandáže, epoxidový nátěr Plasgard 410 a další antikorozní materiály. Je součástí globální skupiny Chase Corporation, která nabízí úplnou škálu specializovaných materiálů pro ochranu potrubí, ventilů, regulátorů, chrániček, spojů, kovů, betonu a dřeva a vodovzdorné membrány. Z portfolia skupiny dále nabízíme např. elastomerické pásky Tapecoat, antikorozní čepičky Handy Capbarevné voskové bandáže Color Coat. Ortodroma výhradně zastupuje společnosti skupiny Chase Corporation od roku 2009 v ČR a na Slovensku, od roku 2018 i v Polsku. Předtím Ortodroma zastupovala společnost Grace Construction Products, od které skupina Chase výrobu Serviwrapu koupila právě v roce 2009.


Kebu je obchodní známka německého výrobce Kebulin-Gesellschaft Kettler GmbH & Co KG. Je synonymem pro spolehlivé antikorozní materiály již od roku 1933. Společnost vyrábí i materiály pro silniční povrchy, střešní krytiny a zelené střechy. Její vybrané antikorozní materiály nabízíme od roku 2016.


Francouzská společnost BS Coatings SAS má letité zkušenosti s vývojem, výrobou a aplikací specializovaných polyuretanových a epoxidových průmyslových nátěrů. Její polyuretanové nástřiky a nátěry nabízíme od roku 2017.


Německý výrobce PSI Products GmbH je světovým lídrem ve vývoji příslušenství chrániček a materiálů pro těsnění a prostupy zdmi nebo betonem.


... řešení pro vaše potrubí

+420-723 115 432